Nazwa forum

Opis forum


#1 2014-02-04 15:13:49

BioShock

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 1
Punktów :   

BioShock na moderatora :D

Siema Z tej strony BioShock zachęcam do przeczytania podania w którym będe się ubiegał o  posade moderatora
Mam 13 lat. W minecrafta od serwerach gram dosyć długo prawie 3 lata ;P Nie raz miałem okazję zostać moderatorem czy administratorem. Zmiany które wprowadził bym na serwerze ? Hm... przede wszystkim może więcej eventów, mapek parkourowych itp. A dlaczego ja miałbym być modem ? Ponieważ rozumiem ból jaki czasem przeżywają gracze szczegulnie w grze multiplayer. Będe starał się  być za każde zawołanie graczy i pomagać im. Nie wiąże pomocy z hojnośćią co za tym idzie ? Nie rozdaje przedmiotów. Wracając do mapek PvP... Nie zrobie wam serwera pvp ale może arenke 1vs1 ? podoba sie pomysł ? gdy właścicieli nie ma myśle, że bez obaw będziecie się z pytaniami zwrucić do mnie Mo nr gg ? (46299873) spokojnie możecie pisać. Myślę że gdy dostane tą range napewno inni gracze się nie zawiodom i nikt się nie będzie nudzić bo zrobie co mogę aby gra na serwerze była ciekawsza Komendy rozumiem w stopniu 7,5/10 (dawno nie grałem) xD a z ortografią nie mam problemów..9/10 czasem się myle jak coś szybko piszę.
                                                                                                                                                                                                                                                                    Pozdrawiam serdecznie
                                                                                                                                                                                                                                                                                             BioShock

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ls09-11.pun.pl www.ritualclan.pun.pl www.w4tweaks.pun.pl www.keeway.pun.pl www.bhp.pun.pl